Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Ronaldo pjesë e nje filmi pornografik

Shkruar nga NEWSPORT

Cristiano Ronaldo nga sot do të jetë pjesë e një filmi pornografik. Jo vetë futbollisti por emri dhe fama e tij janë përdorur nga një agjensi e prodhimit të filmave me pullë të kuqe për të tërhequr vëmendjen e njerëzve.roni1

Emri i yllit portugez është një nga më të kërkuarit në faqet pornografike raportojnë mediat portugeze. Filmi titullohet "The Ronaldas" dhe vjen me përshkrimin "të sulmosh apo të mbrohesh?Pornostaret portugeze janë gati për cdo kundërshtare dhe me to në fushë e kemi Europianin e fituar.

Producenti i filmit është shprehur se për sa kohë që të gjithë flasin për Europianin dhe lakojnë emrin e Cristiano Ronaldos ska pse ne të mos e përmendim emrin e tij në mënyrë që të shesim filmin.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga