Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Rikthimi i MESSIT në “Camp Nou”, ALEMANY: Ju premtoj do të jetë një verë interesante

Shkruar nga NEWSPORT
Rikthimi i MESSIT në “Camp Nou”, ALEMANY: Ju premtoj do të

Lionel Messi gjithmonë e më shumë po lidhet me një rikthim në “Camp Nou”, aty ku ka shkruar historinë në futboll.

Të gjthë tifozët kërkojnë rikthimin e idhullit të tyre, ndërsa për këtë ka folur edhe MAteu Alemany. Ky i fundit ka theksuar se pavarësisht çdo gjëje vera do të jetë shumë interesante.

“Pavarësisht se merkatoja hapet vetëm në verë, ne përsëri po punojmë që tani për të gjetur lojtarët e duhur. Detyrimi ynë është të punojmë fort. Në përfundim të sezonit do të mund të shikojmë se çfarë do të ndodhë me hyjr-daljet e lojtarëve . Ju premtoj se do të jetë një verë e interesante dhe e nxehtë”, ka theksuar shkurtimisht Alemany për mediat spanjolle.

Kujtojmë se kampioni i botës është në vitin e fundit të kontratës me PSG-në dhe e ardhmja e tij është gjithmonë e më larg Parisit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga