Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Pas "furtunës" dhe gjobave, vjen lajmi i mirë nga Kukësi, ekipi verilindor mes rikthimeve dhe heshjes

Shkruar nga NEWSPORT
Pas "furtunës" dhe gjobave, vjen lajmi i mirë nga

Në kampin verilidor pë momentin mbizotëron heshtja pas "furtunës" së ndodhur pak ditë më parë, pas largimit të Zeqirit dhe gjobave. Së fundmi, mësohet, se në kampin verilindor ka pasur momente qetësie dhe gëzimi në të njëjtën kohë.

Elis Bakaj dhe Ene Koliçi do të jetë në gatshëm për përballjen e radhës ndaj Laçit, për javën e 12-të të kampionatit në Superligë që do të luhet në datën 25 nëntor në orën 14:00. "Ylli" i ekipit verilindor, Elis Bakaj jep sigurinë për majën e sulumit, ndërsa "gardiani" Koliçi, i cili në ndeshjen ndaj Partizanit mungoi, ka dhënë shenjat e para pozitive pas dëmtimit dhe sot pritet t'i bashkohet grupit në stërvitje. Pas ekzamimit nga stafi mjekësor, mësohet se me shumë mundësi portieri do të jetë i gatshëm për të ndihmuar ekipin në përballjen ndaj Laçit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga