Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Partizani sjell kujtime të bukura, Erzeni në luftë për mbijetesën

Shkruar nga NEWSPORT
Partizani sjell kujtime të bukura, Erzeni në luftë për

Erzeni pret Partizanin të dielën, më 10 mars në “Demrozi Stadium”. Të kuqtë sjellin kujtime të bukura për shijakasit. Ishte pikërisht ndeshja ndaj Partizanit në “Air Albania”, që mbylli me fitore 2-1 vitin 2023.

Ky takim vjen në momentin më delikat të sezonit për Erzenin. Teuta i mposhti në ndeshjen e fundit(3-0) dhe i mori vendin e 8. Kështu ato ndodhen në zonën e ftohtë dhe pikët janë jetike.

Kjo ndeshje mbyll fazën e tretë të Superiores. Erzeni pati një revolucion me lojtarët gjatë merkatos së dimrit, teksa me Bejzaden trajner pret të bëjë kthesën drejt objektivit sezonal.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga