Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Partizani mbyll përgatitjet e radhës, të kuqtë entuziazmohen para derbit

Shkruar nga NEWSPORT
Partizani mbyll përgatitjet e radhës, të kuqtë entuziazmohen

Partizani do të luajë të mërkurën kundër Tiranës, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të të Superiores. Të kuqtë kanë zhvilluar seancën e radhës stërvitore në prag të kësaj sfide që është mjaft e rëndësishme për të dy ekipet.

Në një postim të bërë në kanalin zyrtar, klubi kryeqytetas bën me dije se skuadra ka mbyllur përgatitjet e ditës së sotme, pa dhënë shumë detaje. “ ̈ ̈ ̈”, shkruhej në njoftimin e Partizanit. Kujtojmë që derbi Tirana – Partizani do të luhet në orën 20:00, në stadiumin “Air Albania”.

Siç shihet nga fotot e publikuara nga klubi i Partizanit shihet që grupi i skuadrës është i plotë. Matondo dhe Hoti janë stërvitur me ekipin duke marrë ngarkesën e duhur.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga