Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Pa ekip që pas largimit nga United, gjigandët spanjollë vihen pas De Geas

Shkruar nga NEWSPORT
Pa ekip që pas largimit nga United, gjigandët spanjollë vihen pas
David De Gea është pa ekip që pas largimit nga Manchester United, teksa po shqyrton disa mundësi për në merkaton e verës. Ditët e fundit në skenë ka dalë Barcelona, si një mundësi reale që portieri të transferohet në La LIga. Sipas “Mundo Deportivo” bëhet me dije se katalanasit po kërkojnë një portier dhe De gea përmbush kërkesat e drejtusve. Ish-i i United shikohet nga blaugranat si zëvendësuesi ideal i Marc –Andre ter Stegen. Spanjolli ka një eksperiencë të madhe dhe kjo bën që Barça të tentojë transferimin e tij në merkaton e verës. Mbetet të shihet nëse De Gea do të pranojë të jetë portier i dytë te Barcelona , teksa një verë e zhurmshme pritet të jetë për të.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga