Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Osmani flet për 11-metërshin: Fola me gjyqtarin dhe më tha që ishte 60 metra nga Latifi

Shkruar nga NEWSPORT
Osmani flet për 11-metërshin: Fola me gjyqtarin dhe më tha

I pyetur menjëherë pas ndeshjes, Tefik Osmani në mikrofonin e Supersport ka folur për atë që ndodhi gjatë ndeshjes dhe faullin e padhënë për Liridon Latifin. “Nuk di të them nëse ka qenë apo jo 11-metërsh. Unë fola me gjyqtarin dhe ai më tha që ishte 60 metra larg vëndit ku ndodhi kontakti. Duhet ta rishohim për të folur për atë moment.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga