Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

"O Tuchel o trajner m*ti", Albano Bogdo nuk përmbahet: Të të rrahë Lazio 1-0 njësoj si të të mundë Basha në zgjedhje

Shkruar nga NEWSPORT
"O Tuchel o trajner m*ti", Albano Bogdo nuk përmbahet: Të

Pavarësisht kritikave të shumta të marrë nga tifozët e Bayern Munich, Thomas Tuchel nuk u ka shpëtuar as atyre të aktorit të njohur të humorit, Albano Bogdos. Gjatë emisionit të tij “Albano Show” në Vizion Plus, aktori që njihet si një tifoz i Bayernit, shprehet i revoltuar me trajnerin gjerman.

Madje humbjen e bavarezëve ndaj Lazios me rezultatin 1-0 në Champions League, Bogdo e quan aq të turpshme duke e konsideruar njejtë si të të mundë Lulzim Basha në zgjedhje.

“O regjia të lutem bëj pak me pip kto, bëj me gjith mënd me pip. O Thomas Tuchel o të q*****, o trajner m*ti. More ekipin më të mirë në botë dhe e bëre që të rrahi Lazio 1-0. E di ç’domethënë të të rrahi Lazio 1-0? Është si të të rrahi Basha në zgjedhje. Ose si të të rrahi Basha në çdo gjë në përgjithësi, se Basha është kështu… nuk e di, turp turp turp”, është shprehur Albano Bogdo.

[video width="576" height="1024" mp4="https://newsport.al/wp-content/uploads/2024/02/Snaptik.app_7338907433001078022-1.mp4"][/video]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga