Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Ngriti në “këmbë” gjithë Tiranën pasi e dhunoi i dashuri, ish partnerja e lojtarit të Partizanit në garë për miss

Shkruar nga NEWSPORT

Raulimar Diaz do të garojë për miss Venezuela. Është vetë bukuroshja e njohur që ka bërë një postim në rrjetet sociale ku tregon se do të jetë pjesë e këtij konkursi bukurie.

Ish e dashura e Aristoteles Romero është një emër i njohur në Shqipëri, pasi përfundoi në komisariat bashkë me lojtarin. Ajo akuzonte mesfushorin se e kishte dhunuar gjatë periudhës që jetonin në Shqipëri.

Mirëpo Romero pretendonte të kundërtën. Në fund, Partizani e largoi dhe tashmë ai nuk është më pjesë e kampionatit shqiptar.

[caption id="attachment_707164" align="alignnone" width="687"]Postimi i Raulimar Diaz Postimi i Raulimar Diaz[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga