Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Manuel Neuer mbërrin te Tirana, Edvan Bakaj e falenderon: Nder i madh të stërvitesh me më të mirin në botë

Shkruar nga NEWSPORT

Portieri i Tiranës Edvan Bakaj ka postuar sot një fotografi në profilin e tij në rrjetin social Instagram. Një montazh mjaft humoristik e ka nxituar Bakajn të bëj humor. Ai ka pozuar dje në stërvitje së bashku me Ilion Likën dhe Ditmar Shehrin. Këtë të fundit duke qenë se ka idhull portierin e Bayern Munich, e kanë bërë me humor njësoj si Manuel Neuer.

Bakaj e ka postuar foton duke bërë shaka me shokun e skuadrës dhe shkruar: Nder i madh të stërvitesh me portierin më të mirë në botë. Danke Manuel Neuer”. E gjithë kjo shaka e bërë është marrë me sportivitet dhe të qeshura nga të tre portierët që janë miq me njëri-tjetrin.

1

 

 

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga