Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Në nder të Dwamenas, Egnatia njoftim të rëndësishëm për tifozët

Shkruar nga NEWSPORT
Në nder të Dwamenas, Egnatia njoftim të

Egnatia do të përballet me Partizanin të enjten, ora 13:30. Sfida e prapambetur do të nisë në minutën e 24’, atëherë kur u ndëpre pasi Dwamena humbi ndjenjat në fushën e lojës.

Klubi rrogozhinas ka njoftuar në rrjetet sociale se hyrja do të jetë falas. Dhe po ashtu ata motivojnë tifozët se do rikthehen më të fortë në fushën e lojës, për të çuar deri në fund dëshirën e ish-kapitenit Dwamena, atë të shpallurit kampion.

“Klub Futboll Egnatia rikthehet këtë të enjte në "Arena Egnatia" për të dërguar deri në fund ndeshjen me Partizanin. Një ndeshje që nuk do harrohet lehtë, në rikthehemi më të fort për ta çuar deri në fund dëshirën e kapitenit tonë të ndier Raphael Dëamena. Klubi njofton se hyrja në stadium është falas”, shkruan klubi i Egnatias.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga