Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Në Brazil të gjithë “ëndërrojnë” për Carlo Ancelottin, Florentino Perez gjen zëvendësuesin e italianit

Shkruar nga NEWSPORT
Në Brazil të gjithë “ëndërrojnë”

Carlo Ancelotti nuk pritet të qëndrojë në krye të Real Madrid në sezonin e ardhshëm. Aventura e italianit në krye të “Los Blancos” do të marrë përfundojë në fund të këtij sezonit.

Sipas “Tyc Sorts” bëhet me dije se tashmë Florentino Perez e ka gjetur zëvendësuesin e italinait dhe ai është ish-timonieri i PSG-së, Muricio Pochettinho.

Në këtë mënyrë në tjetër strategy i shtohet listës së gjatë të trajnerëve që janë aktualisht pa një skuadër, teksa kjo bën të “ëndërrojnë” akoma më shumë në Brazil, pasi të gjithë dëshirojnë Ancelottin të ulet në stolin e kombëtares.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga