Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Ndizet sfida në Durrës, Progni dhe Shkodra gëzojnë skuadrat e tyre

Shkruar nga NEWSPORT
Ndizet sfida në Durrës, Progni dhe Shkodra gëzojnë skuadrat

Pjesa e dytë në stadiumin "Niko Dovana" mes Teutës dhe Flamurtarit ka nisur me ritëm të lartë, ndryshe nga fraksioni i parë i lojës.

Rezultati vijon të jetë 0-0, ndërkohë duhet thënë që Gerhard Progni i Teutës dhe Donjet Shkodra i Flamurtarit po zhvillojnë një lojë të kënaqshme, teksa shpesh herë kanë rrezikuar portat respektive.

Shihet që trajneri i Flamurtarit ka besim te Shkodra dhe shpesh herë i jep udhëzime si për të nxjerrë ekipi përpara. Tashmë është mbyllur pjesa e 55-të dhe rezultati vijon të mbetet i pandryshuar.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga