Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Mourinho parashikon: Në këtë pozicion e mbyllim sezonin

Shkruar nga NEWSPORT
Mourinho parashikon: Në këtë pozicion e mbyllim sezonin

Jose Mourinho ka folur për skuadrën e tij, Manchester United. Tekniku portugez u shpreh që skuadra e tij mund të përfundojë sezonin më lart se sa vendi i katërt.

Pas 17 xhirove në Premierligë ekipi nga Old Traffrod gjendet në vendin e gjashtë me 30 pikë të tubuara, 13 më pas sesa lideri i tabelës, Chelsea, dhe shtatë më pak sesa Liverpooli që gjendet në vendin e dytë.

"Le të shohim se ku mund të shkojmë në fund, unë nuk dua të them në vendin e katërt, sepse unë mendoj se ne mund të bëjmë më mirë sesa pozita e katërt”, ka deklaruar "Special One".

Pas 17 ndeshjeve në Premier League, ekipi nga Old Trafford gjendet në vendin e gjashtë me 30 pikë, 13 pikë më pak sesa kryesuesi i tabelës, Chelsea dhe 7 më pak sesa Liverpooli i vendit të dytë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga