Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Mposhti Partizanin në Kukës, mesazhe urimi pa fund që në 7 të mëngjesit për Gjokën

Shkruar nga NEWSPORT

1-0 dhe tri pikë për Kukësin ndaj Partizanit. Ky ishte verdikti final pas sfidës së djeshme në "Zeqir Ymeri", ku verilindorët mposhtën të kuqtë dhe "rrëmbyen" vendin e 2-të të renditjes.

Ndërkohë që meritë për këtë sukses ka padiskutim edhe trajneri Ernest Gjoka, i cili mëngjesin e sotëm është ngritur me një kënaqësi më të madhe, kjo edhe për shkak të urimeve që kanë shkuar në numrin e tij të telefonit nga miq, të afërm, tifozë dhe kolegë.

Siç duket edhe nga fotoja që ka postuar në rrjetet sociale, trajneri kryeqytetas i Kukësit ka shkrepur një foto së bashku me vajzën e tij që në 7 të mëngjesit, i buzëqeshur dhe duke parë telefonin e tij.

Një pasdite e suksesshme dje në Kukës dhe një mëngjes i këndshëm sot për trajnerin Ernest Gjoka.

[caption id="attachment_41079" align="alignnone" width="540"]gjoka1 Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, së bashku me vajzën e tij[/caption]

 

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga