Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Më shumë në infermieri se në fushë, në Shkodër ironizojnë Liridon Latifin: Filxhani e nxjerr se bëhet për sezonin tjetër

Shkruar nga NEWSPORT

Afrimi i Liridon Latifit në merkaton e verës së shkuar ishte kryefjalë e gjithë medieve në Shqipëri. Ish ylli i Skënderbeut zgjodhi edhe një herë kampionatin shqiptar, këtë radhë duke kontribuar për skuadrën e Vllaznisë. Megjithatë aventura te shkodranët nuk ka qenë në nivelin e pritur.

Dëmtimet e shumta e kanë penalizuar fantazistin, duke mos dhënë kontributin e duhur për kuqeblutë. E në këto kushte, tifozët shkodranë kanë nisur ironitë. Edhe në këtë edicion futbollistik ai është aktivizuar në dy ndeshje në fillim të sezonit dhe më pas zuri infermierinë.

Në një nga faqet në rrjetet sociale që përdoret nga tifozët shkodranë, shkruhej: “A bahet per sezonin tjeter ky Latifi? A ka kush nej lajm nga klubi, se filxhani e qet se bahet per sezonin tjeter”

[caption id="attachment_666761" align="alignnone" width="751"] Postimi i tifozëve shkodranë[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga