Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Lushtaku i Flamurtarit "lë" futbollin për një sport tjetër

Shkruar nga NEWSPORT
Lushtaku i Flamurtarit "lë" futbollin për një sport

Kushtrim Lushtaku, sulmuesi i njohur Kosovar, që luajti për Flamurtarin sezonin e shkuar, ka menduar të provojë një profesion të ri. Ai ka postuar në facebook, një foto, ku shfaqet në një motorr 4-gomësh, që përdoren zakonisht në garat Rally. Një mënyrë e re për të qenë pak kohë larg kohë larg futbollit për lojtarin Kosovar. Lushtaku ishte ndër më të spikaturit në kampionatin tonë sezonin e shkuar. Ai ra në sy për grintën që tregoi, dhe për saktësinë e lojës së tij.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga