Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Lojtari i Erzenit bëhet baba, klubi shijakas me urim special

Shkruar nga NEWSPORT
Lojtari i Erzenit bëhet baba, klubi shijakas me urim special

Për lojtarin e Erzenit është një ditë e mrekullueshme. Një pjesëtar i ri është shtuar në familjen e Alan. Braziliani është bërë babai i një djali.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale Erzeni ka uruar të voglin e familjes Alan, ku i urojnë suksese dhe lumturi në jetën e tij.

“Mesfushori i ekipit tonë Alan sapo është bërë baba me një djalë. Ne i urojmë jetë të gjatë fëmijës dhe shumë lumturi në familje”, ka shkruar klubi shijakas.

kujtojmë se Alan është një nga lojtarët kryesorë të shijakasve në këtë sezon, i cili me lojën e tij në mesfushë i ka dhënë qetësi dhe efikasitet skuadrës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga