Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Lajmi i fundit/ Presidenti mbledh gazetarët dhe premton Gallatasarajin në kryeqytet

Shkruar nga NEWSPORT
Lajmi i fundit/ Presidenti mbledh gazetarët dhe premton Gallatasarajin

Presidenti i vendit, Bujar Nishani ka pasur një takim special me gazetarët në ambientet e "Pallatit të Brigadave". Nishani ka biseduar gjatë me ta, ku ka pasur edhe një premtim. Ai ka bërë me dije që do të ketë një ndeshje miqësore me Gallatasarain me një nga skuadrat e kryeqytetit. Këtë e ka konfirmuar edhe gazetari i njohur sportiv, Defrim Methasani, i cili shkruan në llogarinë e tij në facebook:

"Momente mbreslenese nga takimi i vitit ne presidence me gazetaret. Presidenti Nishani ne bisede miqesore pas takimit zyrtar, konfirmon nje ndeshje miqesore te Gallatasarajt me nje nga ekipet e kryeqytetit. Kjo i eshte konfirmuar gjate vizites se tij ne Turqi pak dite me pare".

[gallery columns="1" size="full" ids="72336"]

Tags:

VENDI

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga