Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Lajmi i fundit/ Pas Smajlit, pritet një tjetër largim nga Tirana

Shkruar nga NEWSPORT
Lajmi i fundit/ Pas Smajlit, pritet një tjetër largim nga Tirana

Ka edhe një vit kontratë, por është gati ta prishë atë në këtë moment dhe për këtë është duke biseduar me klubin bardheblu për të gjetur konsensusin. Mbrojtësi Ronald Gërxhaliu, sipas të gjitha gjasave, nuk do të jetë pjesë e Tiranës së sezonit të ri, pasi edhe trajneri Ilir Daja nuk e ka në planet e tij, duke pasur parasysh performancën larg pritshmërive gjatë kampionatit të fundit. Shumë shpejt pritet të bëhet zyrtar edhe largimi i këtij futbollisti, pas atij të mbrojtësit Dritan Smajli vetëm një ditë më parë. Gërxhaliu erdhi te Tirana me shumë bujë sezonin e fundit, por nuk dha asgjë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga