Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Lajmi i fundit/ Partizani merr një vendim zyrtar pas ngjarjeve të fundit

Shkruar nga NEWSPORT

Klubi i Partizanit merr vendim që stafi dhe lojtarët të qëndrojnë në heshtje për shtyp deri në një vendim të dytë.

Lajmi konfirmohet në faqen zyrtare të klubit në Facebook, ku njoftohet se çdo informacion apo njoftim në lidhje me zhvillimet dhe përgatitjet e skuadrës do të mund t'iu përcillen mediave, nëpërmjet faqes zyrtare të klubit.

Duket se zhvillimet e fundit, skandali me videon ku i kërkohet Vilës të tolerojë ndaj Kukësit dhe barazimi i djeshëm ndaj Laçit ka bërë që klubi i Partizanit të distancojë lojtarët dhe stafin teknik nga çdolloj shpërqendrimi të mundshëm për t'i lënë ata të punojnë të qetë për tri ndeshjet e fundit të kampionatit.

Tags:

SUPERIORE

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga