Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Lajmi i fundit/ Kukësi luftë në facebook me futbollistin, ish-trajneri përgënjeshtron nga Brazili: Nuk është e vërtetë

Shkruar nga NEWSPORT
Lajmi i fundit/ Kukësi luftë në facebook me futbollistin,

Pas njoftimit që Kukësi publikoi në faqen zyrtare të klubit, ku i bënte thirrje për herë rë fundit fubollistit brazilin Honrado Sr.Moreira për t'iu bashkur grupit ditën e sotme, ka reaguar ish-trajneri Marcello Troisi Moreira, i cili ka përgënjeshtuar këtë lajm.

Ai ka komentuar në njoftimin e publikuar në faqen zyrtare të Kukësit, duke thënë, se kjo nuk është e vërtetë.

Kujtojmë, që klubi verilindor, ka njoftuar futbollistin brazilin Honrado Sr.Moreira për t'iu bashkuar ekipit ditën e sotme dhe duke shtuar, se ai nuk u është përgjigjur lajmërimeve shkreserisht dhe elektronikisht, që drejtuesit e klubit i kanë dërguar brazilinit në datën 9 janar.

[gallery columns="1" size="full" ids="74836"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga