Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Lajmi i fundit/ Asion Daja tremb Tiranën para Vllaznisë, ja ç'ka ndodhur sot me mesfushorin

Shkruar nga NEWSPORT
Lajmi i fundit/ Asion Daja tremb Tiranën para Vllaznisë, ja

Asion Daja nuk është stërvitur sot me grupin. Burime për newsport.al bëjnë me dije që mesfushori bardheblu ka pasur probleme dhe është detyruar të kryejë stërvitje të diferencuar.

Gjithashtu të njëjtat burime tregojnë se ai pritet të jetë në fushë të shtunën në orën 17:30 kundër Vllaznisë. Stafi teknik dhe ai mjekësor po i japin udhëzimet e nevojshme 27-vjeçarit në mënyrë që të rikuperohet dhe të japë kontributin e tij në "luftën" e Shkodrës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga