Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

La Shqipërinë dhe u largua në Arabinë Saudite, Ernest Gjoka bashkohet me Bamir Topin

Shkruar nga NEWSPORT

Ernest Gjoka u largua në merkaton e verës në drejtim të Arabisë Saudite, atje ku mori drejtimin e skuadrës së Ohod Al-Medina.

Trajneri i njohur po bën mirë me ekipin në fjalë. Ndërsa së fundmi është takuar me Bamir Topin. Ish-presidenti i Republikës së Shqipërisë është shfaqur në një tryezë me Gjokën dhe miqtë e tyre. Nuk dihet arsyeja e kësaj vizite apo këtij bashkimi, megjithatë në fotografi të gjithë duken të lumtur.

Kujtojmë që në vendin tonë, Gjoka ka drejtuar Flamurtarin, Kukësin dhe Vllazninë, kurse Bamir Topi ka qenë tifoz special i Tiranës duke mos munguar asnjëherë në shkallët e stadiumit gjatë kohës kur ishte president.

[caption id="attachment_667483" align="alignnone" width="374"] Postimi i Ernest Gjokës[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga