Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Kukësi me përforcime të reja, gati për Europën

Shkruar nga NEWSPORT
Kukësi me përforcime të reja, gati për Europën

Kukësi vazhdon të lëvizë në merkato për të siguruar lojtarë sa më cilësorë për pjesëmarrjen në Ligën e Europës dhe sezonin e ri. Sipas lajmit që është publikuar në ‘’Panorama Sport’’, emrat e rinj që do ti bashkohen skuadrës janë dy mesfushorë brazilianë .

Philipe Guimareas dhe Nunes Goncalves Lucas Rangel, janë emrat e dy lojtarëve që do të udhëtojnë nesër nga Brazili drejt Sllovenisë, për t’iu bashkuar verilindorëve.

Me ta është arritur marrëveshja financiare dhe pritet që të dy të firmosin kontrata

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga