Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Kukësi në Antalia me një risi, braktis “Macronin” për një tjetër firmë të fuqishme

Shkruar nga NEWSPORT

Skuadra e Kukësit ka udhëtuar sot drejt Antalias ku do të zhvillojë fazën përgatitore.

Ajo që ra në sy tek ekipi verilindor ishte uniforma e lojtarëve dhe stafit teknik, pasi nuk ishin të firmës “Macron”, por “Adidas”.

Kukësi ka ndryshuar kështu sponspor teknik duke braktisur “Macronin”, veshjet e firmës italiane të cilat i përdori gjatë pjesës së parë të sezonit.

 

[caption id="attachment_71024" align="alignnone" width="960"]kukes Lojtaret e Kukesit sot para nisjes per ne Antalia me uniformat e Adidas[/caption]

kukesi3

 

Tags:

SUPERIORE

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga