Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Kukësi me "përforcime" të reja, Drejtori Sportiv prezanton "lojtarin" e ri te kampionët

Shkruar nga NEWSPORT
Kukësi me "përforcime" të reja, Drejtori Sportiv

Drejtori Sportiv i Kukësit, Nderim Nexhipi ka postuar një foto pak minuta më parë në InstaStory në llogarinë e tij në Instagram ku shihet së bashku me djalin e tij në zyrat e klubit. Ai ka menduar që për 1 prill të bëjë një "mashtim" të vogël duke konfirmuar djalin e tij të vogël si "lojtarin" e ri të ekipit të Kukësit.

Në foton e postuar së bashku me të birin, Nexhipi shkruan: "Kukësi, lojtar i ri". Kjo shaka ka ardhur nga drejtori sportiv i kampionëve sot, datë e cila njihet si dita e gënjeshtrave nga të gjithë dhe s'kishte si të mungonte dhe një "gënjeshtër" nga zyrtari i Kukësit.

[gallery columns="1" size="full" ids="221851"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga