Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Ju prezantojmë me familjen e Arlind Ajetit

Shkruar nga NEWSPORT

Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Arlind Ajeti, ka krijuar familjen e tij, edhe pse në një moshë shumë të re, 22 vjeç. Ai është i martuar me Pranverën, pra e ka zgjedhur bashkëshorten shqiptare dhe kanë një djalë. Futbollisti kuqezi, i cili gëzon një formë shumë të mirë sportive për momentin, poston shpesh foto nga famija e tij, disa prej të cilave mund t’i shihni më poshtë.

Ajeti me djalin

Ajeti me bashkëshorten

Ajeti sërish me djalin

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga