Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Jo vetëm Eros Grezda, një tjetër futbollist i Kombëtares bëhet baba sot

Shkruar nga NEWSPORT
Jo vetëm Eros Grezda, një tjetër futbollist i Kombëtares
Pas lajmit se Eros Grezda është bërë baba, dita e futbollistëve nuk paska të mbaruar. Këtë herë është Odise Roshi do të bëhet përsëri baba. Ka qenë vetë futbollisti që e ka bërë të ditur lajmin nëpërmjet një postimi në Instagram. Në postimin e bër nga Roshi shkruhet: Mirëserdhe princi im i vogël Noan Roshi. Kujtojmë që 32-vjeçari është lënë jashtë nga tranjeri Sylvinho, për dy ndeshjet e qershorit që kombëtarja do të zhvilloj kundër Moldavisë dhe Ishujt Faroe.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Odise Roshi (@roshiodise)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga