Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Interi “në gjurmët” e lojtarit të transferuar në merkaton e dimrit tek Bayerni

Shkruar nga NEWSPORT
Interi “në gjurmët” e lojtarit të transferuar në

Interi dhe Onana duket gjithnjë e më larg njeri-tjetrit pasi portieri kamerunas duke shumë i tërhequr nga ideja për të luajtur tek Manchester United përkrah ish-trajnerit të tij Ten Hag.

Zikaltërit nuk duan që të shtangen nga ky transferim dhe janë vënë mënjëherë në lëvizje për të gjetur zëvëndësuesin e Onana. Duket se Interi ka një interes të fortë për një nga portierët më të mirë në qarkullim

Yann Sommer është emri më i përfolur në zyrat e nënkampionëve të Europës ditët e fundit. Portieri i cili u ble nga Bayern Munich në merkaton e janarit të shkuar duket se me rikthimin e Neuer dhe interesit të Bayernit për portierin e Valencias nuk e ka të sigurt vendin e titullarit dhe po e mendon seriozisht një kalim në Serie A.

 

Foto e marrë nga / FC Bayern Munchen, Facebook

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga