Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Interi me mision FINALEN, Kristjan ASLLANI gati për Juventusin

Shkruar nga NEWSPORT

Interi do të përballet sot me Juventusin në ndeshjen e kthimit në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë në San Siro, në orën 21:00. Sfida e parë përfundoi në barazim 1-1 dhe gjithçka është e hapur sonte në mbrëmje për të dy ekipet, por vendasit do të kenë pas krahëve edhe turmën e tifozëve zikaltër.

Pas performancave fantastike në 2 ndeshjet e fundit, Asllani pret një tjetër shans sonte. Në llogarinë e tij në Instagram, talenti shqiptar, ka hedhur në story një video-promo për ndeshjen duke lënë të shpresojmë për ndonjë surprizë nga Inzaghi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga