Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

“I lumtur që ndihmova ekipin me gol”, Arbin Zejnullai: Superkupa do të jetë spektakël, por ne duam edhe titullin kampion

Shkruar nga NEWSPORT
“I lumtur që ndihmova ekipin me gol”, Arbin Zejnullai:

Futbollisti i Egnatias, Arbin Zejnullai dha prononcimin e tij pas ndeshjes me Dinamon. Mesfushori ishte autor i golit të parë të rrogozhinasve që fituan 2-1 dhe u shpreh i lumtur që e ndihmoi ekipin të arrinte fitoren.

Gol dhe fitore?

Jam i lumtur por më e rëndësishme ishte fitorja, më vjen mirë që e ndihmova ekipin me gol.

Superkupa me Partizanin?

Do të jetë një ndeshje për ta shijuar dhe shpresoj të dalim me trofe.

Titulli kampion?

E vërtetë, është një synim i joni dhe shpresoj ta arrijmë.

Problemet në pjesën e dytë?

Ndryshimi i skemës bëri që të mos merremi vesh si duhet, por e rregulluam më pas dhe na shkoi mirë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga