Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

I dha fund aventurës me Besën, Kryeziu mund të vijojë karrierën në Greqi

Shkruar nga NEWSPORT
I dha fund aventurës me Besën, Kryeziu mund të vijojë

Drilon Kryeziu ka mbyllur aventurën me Besën e Kavajës. Mbrojtësi 23 vjeçar ka mbyllur me akord të dyja palëve marrëveshjen me drejtuesit. I ardhur në këtë merkato të verës si një nga 17 të afruarit Driloni nuk dëshiroj të jetë më pjesë e ekipit.

23 vjeçari ka qenë pjesë e disa ekipeve në Slloveni si Triglav, Dekani, Drava dhe Rudar. Më herët kujtojmë që mbrojtësi u prezantu si afrim te Erzeni por nuk qëndroi. Me shumë gjasë mbrojtësi do të vijoj karrierën e tij në Greqi në radhët e ekipit Irodotos, sipas "Transfermarkt" që militon në Superligën e dytë, .

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga