Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Hakaj kalon zyrtarisht te Partizani

Shkruar nga NEWSPORT
Hakaj kalon zyrtarisht te Partizani

Partizani ka prezantuar dje futbollistin shkodran Esin Hakaj, mbrojtësin e krahut të majtë, që ka lënë Vllazninë dhe është bashkuar me të kuqtë. Partizani mbyll kështu marrëveshjen, duke gjetur akordin me drejtuesit e Vllaznisë. Lojtari do t'i bashkohet menjëherë skuadrës në stërvitje

Tags:

VENDI

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga