Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Gvozdenovic me “dhimbje koke”, Skënderbeu humb pjesë para Partizanit

Shkruar nga NEWSPORT
Gvozdenovic me “dhimbje koke”, Skënderbeu humb pjesë para

Skënderbeut i duhet të bëjë pa Ardit Nikajn në ndeshjen me Partizanin. Sulmuesi shkodran ka plotësuar numrin katër të kartonave të verdhë në fitoren 1 me 0 ndaj Erzenit.

Trajneri Gvozdenovic duhet të mendojë tashmë për zëvendësuesin e tij, kur kanë mbetur dhe 6 ditë nga ndeshja në stadiumin “Arena e Demave”. Kujtojmë se Nikaj la fushën e lojës në minutën e 72’ kundër Erzenit për Kosta Vangjeli.

Korçarët aktualisht mbajnë vendin e katërt, që të çon në “final 4”. Me 21 pikë pas 15 javëve, ata do mundohen të ruajnë ecurinë e fundit me katër ndeshje pa humbje.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga