Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Gjyqtari i njohur publikon FOTON, kryeministri ndjek live-in e Albin Kurtit: Rama ik!

Shkruar nga NEWSPORT

Albano Stolaj ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet duke ndjekur live një deklaratë të Albin Kurtit. Situata është mjaft e nxehtë në Kosovë në lidhje me konfliktin e pjesës veriore, teksa mostërheqja e qeverisë Kurti rrezikon sanksione nga BE, por edhe nga Shqipëria.

Mbrëmë kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama paralajmëroi se Kosova do të ndëshkohet edhe nga vendi ynë. Pikërisht për këtë gjyqtari Albano Stolaj ka fotografuar momentin që Rama futet dhe ndjek live konferencën e Kurtit. Ndërkohë komentet e ndjekësve janë: “Rama ik!”

Pritet me interes të shihet se si do të përfundoj kjo çështje mjaft e nxehtë, ku Kosova rrezikon seriozisht të sanksionohet nga shtetet anëtare të Bashkimit Europian.

[caption id="attachment_696653" align="aligncenter" width="556"]Postimi i Stolajt Postimi i Stolajt[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga