Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Gjest i madh i mbrojtësit të Atalantës, dhuron fanellët dhe këpucët për të ndihmuar familjet e përmbytyra në Gjermani

Shkruar nga NEWSPORT
Gjest i madh i mbrojtësit të Atalantës, dhuron fanellët dhe

Gjest i madh i Robin Gosens. Mbrojtës i majtë i Atalantës dhe Kombëtares gjermane ka vendosur të ndihmojë familjet që janë përmbytur në Gjermani pak ditë më parë.

Lojtari përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë me dije se do të nxjerr në anakand fanellat e tij me Atalantën dhe Gjermaninë, por edhe takat e ndeshjeve, ndërsa parat e fituar do të shkojnë për familjet që janë prekur nga përmbytjet e ndodhura ditët e fundit në shtetin gjerman.

Një gjest për t'u vlerësuar nga Gosens që tregon që është një lojtar i madh jo vetëm brenda fushës, por edhe jashtë saj.

Tags:

SERIA A BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga