Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

"France Football" zbulon aksidentalisht fituesin e "Topit të Artë"

Shkruar nga NEWSPORT
"France Football" zbulon aksidentalisht fituesin e "Topit të

Kristiano Ronaldo është lojtari më i mirë te Real Madrid, teksa ka arritur të çojë madrilenët në gjysmëfinale kundër Atletiko Madrid. Në takimin e parë, portugezi shënoi të 3 golat dhe tashmë ai është kandidat potencial për të fituar "Topin e Artë".

Sipas "France Football", Kristiano Ronaldo do ta fitojë sërish  këtë trofe të rëndësishëm individual. Prestigjozja franceze ka publikuar një shkrim me titullin "Kush mund ta mposhtë Ronaldon", duke treguar në këtë mënyrë që do të jetë mjaft e vështirë që portugezi të mundet në garën për "Topin e Artë".

[gallery columns="1" size="full" ids="108435"]

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga