Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTO/ Të dënuar nga Disiplina, lojtarët e Tiranës nuk e braktisin ekipin

Shkruar nga NEWSPORT

Tirana po përballet ndaj Egnatias në “Elbasan Arena” për finalen e Kupës së Shqipërisë. Bardheblutë vuajnë mungesën e 6 lojtarëve të cilët u dënuan nga Komisioni i Disiplinës. Bekaj, Hasani, Aleksi, Lulaj dhe Gjumsi janë futobllistët të cilët nuk janë trë gatshëm për Shehin në këtë sfidë.

Sot ata janë të pranishëm për të mbështetur skuadrën e tyre në ambientet e stadiumit. Futbollistët ndodhen në tribuna ku këtë herë po mbështesin ekipin e tyre si tifozë. Në fund të takimit ata do të bëhen pjesë e ceremonisë për të marrë edhe një medalje.

 

[caption id="attachment_695062" align="alignnone" width="960"]Lojtaret e Tiranes ne Tribune Lojtaret e Tiranes ne Tribune[/caption]

[caption id="attachment_695063" align="alignnone" width="960"]Lojtaret e Tiranes ne Tribune Lojtaret e Tiranes ne Tribune[/caption]

[caption id="attachment_695064" align="alignnone" width="960"]Lojtaret e Tiranes ne Tribune Lojtaret e Tiranes ne Tribune[/caption]

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga