Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTO/ Skënderbeu përgatitet për transfertën delikate, kampionët kanë një mungesë shumë të rëndësishme

Shkruar nga NEWSPORT

Skënderbeu ditën e nesërme do të luajë përballë Kastriotit në transfertë. Korçarët kanë mbyllur përgatitjet dhe kjo lajmërohet nga vetë "ujqërit" në një postim në rrjtet sociale. Gjendja e ekipit është në formë të mirë, por duhet thënë se mungon sulmuesi Ardit Hoxhaj, i cili është i dëmtuar dhe nuk ka muduar akoma që të rekuperohet, ndërsa mendohet se do të jetë i gatshëm për javës së 4 të kampionatit.

Ndaj Kastriotit mbetet të shihet nëse do të marrin maksimumin, sepse edhe krutanët janë shumë të organizuar, sikurse rezultoi në takimin e Gjirokastrës, ku të besuarit e Plorit fituan 0-1.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga