Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

FOTO/ Shqiptarët nëpër lloto, ironizon gazetari i njohur: Kush tha që nuk lexojnë

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Shqiptarët nëpër lloto, ironizon gazetari i njohur: Kush

Studimi i fundit i publikuar nga INSTAT dhe që nxori se më shumë se 1 milionë shqiptarë nuk lexojnë libra, shkaktoi mjaft reagime në opinionin publik.

Në lidhje me këtë gjë së fundmi ka reaguar edhe gazetari i njohur sportiv Endi Tufa i cili nëpërmjet një postimi në Facebook ku tregon një pikë bastesh të mbushur plot ironizon me pamjen duke shkruar: "Nuk e kuptoj ku i beni keto sondazhe dhe si ju dalin 1 mln njerez qe nuk lexojne...ja, dite e diel te gjithe duke lexu qe ne mengjes...".

[gallery columns="1" size="full" ids="271683"]

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga