Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

FOTO/ Një brez i artë mbulon trupin e saj, tifozja e Manchester City “çmend” rrjetin

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Një brez i artë mbulon trupin e saj, tifozja e Manchester City
Elle Brooke njihet si një nga femrat më të bukura të ‘Showbiz-it’ botëror. 25-vjeçarja britanike shquhet për bukurinë dhe format e saj bombastike. Prej disa kohësh Brooke është pjesë e platformës “OnlyFans”, një platform për të rritur ku britanikja publikon foto intime duke i shpërndarë ata me fansat e saj më të zjarrtë. Por këtë herë ajo nuk është kursyer as në rrjetin social ‘Instagram’. Elle Brooke në profilin e saj ka postuar disa foto mjaft provokuese ku shfaqet nudo dhe e vetmja gjë që mbulon trupin e saj është një brez i artë boksi. Nuk është hera e parë që Brooke ‘çmend’ rrjetin me foto të tilla, madje ajo njihet dhe në botën e futbollit pasi dihet që është një tifoze e Manchester City-t.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Elle Brooke (@thedumbledong)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga