Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTO/ Mundësi e artë për klubet e Superiores dhe Kategorisë së Parë, ish-i i Kastriotit largohet nga skuadra rumune

Shkruar nga NEWSPORT

Santiago Selmani tashm është një lojtar i lirë në treg. Mbrojtësi i njoohur kthehet në një mundësi të artë për klubet e Superiores dhe Kategorisë së Parë.

Ishi-i i Kastriotit është larguar nga skuadra rumune e Ceahlaul. Është vetë mbrojtësi që nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale njofton largimin, ndërsa falenderon klubin dhe tifozët për mbështetjen e dhënë.

“Faleminderit Ceahlaul Piatra Neamt dhe tifozëve për mundësinë e dhënë dhe mbështetjen”, ka shkruar mbrojtësi krutan. Këtë sezon ka luajtur vetëm në 5 ndeshje, në total 122 minuta.

[caption id="attachment_722418" align="alignnone" width="409"]Postimi i Santiago Selmanit Postimi i Santiago Selmanit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga