Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

FOTO/ Dëmtimi i rëndë e ka mbajtur larg fushe, gëzon sot Armando Broja

Shkruar nga NEWSPORT

Armando Broja vijon të jetë jashtë fushës së blertë për shkak të dëmtimit të rëndë të pësuar në gju. Tashmë sulmuesi i kombëtares shqiptare është në fazë riaftësimi. Sot, ka bërë një postim në rrjetet sociale ku shfaqet mjaft i emocionuar në krah të nënës së tij.

Kjo e fundit feston ditëlindjen dhe në këtë ditë speciale nuk mund të mungonte as urimi i Brojës. Në Instagramin e vet, ai shkruan: “Gëzuar ditëlindjen mam. Të dua shumë”, përfundon shtatlarti ku shfaqet i qeshur në krah të nënës së tij.

[caption id="attachment_679268" align="alignnone" width="582"] Postimi i Brojës[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga