Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTO/ “Big Brother” apo Champions League? Lojtari i Vllaznisë gjen zgjidhjen e veçantë

Shkruar nga NEWSPORT

Sonte luhen dy ndeshje të Champions League, të vlefshme për 1/8-at. Milani përballet me Tottenham, ndërsa Bayern Munchen me PSG-në. Dy sfida mjaft interesante dhe të luftuara, ku padyshim nuk mund të humben veçanërisht nga futbollistët.

Por, sonte transmetohet edhe “Big Brother VIP Albania”, një nga reality shoë-t në vend që ka përfshirë të gjithë shqiptarët.

Ardit Hoxhaj ka bërë zgjidhjen përfekte. Sulmuesi i Vllaznisë po i ndjek të dyja paralelisht. Ai ka bërë një postim në rrjetet sociale ku tregon televizorin ku po sheh Big Brother, ndërsa në telefon ndeshjen e Champions League, mes Milanit dhe Tottenham.

[caption id="attachment_680338" align="alignnone" width="384"] Postimi i Hoxhajt[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga