Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

FOTO/ Armando Vajushit i "vdes" berberi

Shkruar nga NEWSPORT

Futbollisti shkodran i Pro Vercellit në Serinë B italiane kohët e fundit duket se nuk po kujdeset shumë për flokët e tij. Në fotot e postuara së fundmi në Instagram, ai duket që i ka lënë flokët t'i zgjaten dhe i mban në një formë të çrregullt, ndryshe nga më parë kur përdorte tjetër model, shumë më të rregullt.

Në raste të tilla, pyetja që bëjnë shqiptarët është: "Të ka vdekur berberi?"

[caption id="attachment_24238" align="aligncenter" width="523"]vajushi1 Vajushi tani që i ka "vdekur" berberi[/caption]

[caption id="attachment_24237" align="aligncenter" width="598"]vajushi Vajushi tani që i ka "vdekur" berberi[/caption]

[caption id="attachment_24236" align="aligncenter" width="578"]vajushi2 Vajushi kur e ka pasur berberin "gjallë"[/caption]

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga