Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Forma e dobët e Karim Adeyemi, Bild: Lojtari “kokë e këmbë” i dashuruar, Loredana është fajtore

Shkruar nga NEWSPORT
Forma e dobët e Karim Adeyemi, Bild: Lojtari “kokë e

Loredana dhe Karim Adeyemi janë prje disa muajsh në një lidhje romantike mes tyre. Dyshja nuk e fshehin më dhe kanë dalë edhe në publik së bashku duke shijuar në maksimum këtë lidhje.

Nëse gjithçka shkon siç duhet në jetën personale, nuk mund të thuhet e njëjta gjë edhe për atë futbollistike. Sezoni për futbollistin gjerman duket se nuk ka nisur siç duhet. Lojtari ka rënie të dukshëm të performancës në fushën e lojës në 5 ndeshjet e para me Dortmund.

Dhe për këtë sipas “Bild” është fajtore pikërisht e dashura e lojtarit, Loredana. Po sipas burimit në fjalë thuhet se Adeyemi ka rënë në për herë të parë në dashuri “kokë e këmbë” dhe kjo ia ka hequr vëmendjen dhe përqendrimin nga sporti. Diçka të tillë sipas tyre po e shfrytëzon shumë mirë këngëtarja me famë botërore.

Gjithësesi klubi i ka kërkuar 21-vjeçarit të rrisë përformancën e tij ose në të kundërt do të gjobitet ose pezullohet për mungesën e dukshëm të përqendrimit në stërvitje.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga