Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Flamurtari zyrtarizon miqësoren e radhës, Mezani harron humbjen ndaj FC Tobol

Shkruar nga NEWSPORT
Flamurtari zyrtarizon miqësoren e radhës, Mezani harron humbjen ndaj

Flamurtari ka zyrtarizuar takimin e radhës që do të zhvillojë në kuadër të përgatitjeve për pjesën e mbetur të kampionatit. Miqësorja do të jetë Flamurtari - Aktobe FC, Kazakistan, që do të luhet ditën e hënë, në orën 17:00 me orën lokale dhe do të luhet në Belek, Antalaa

Kjo është miqësorja e dytë që zhvillon Flamurtari në Turqi, pasi takimin e parë që kishte me Fc Tobolin, që sot e pret në miqësore Tirana, e humbi me rezultatin 2-0.

Kjo është mundësia e radhës, që ekipi të tregojë realisht përgatitjen që ata kanë zhvilluar këto ditë qëndrimi në Turqi dhe për të kuptuar më pas problemet që do të ketë ekipi për tu marrë parasysh nga trajneri Gentjan Mezani.

[gallery columns="1" size="full" ids="73533"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga