Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Festë në klubin kryeqytetas, shkak bëhet sulmuesi që mungon prej dëmtimit

Shkruar nga NEWSPORT

Ekipi i Partizanit në festë një ditë para ndeshjes së rradhës me Kukësin e vlefshme për javën e 32 të Superligës. Shkak është bërë Remzifaik Selmani, i cili feston 26-vjetorin e lindjes.

Përmes një postimi në kanalin zyrtar, të kuqtë urojnë sulmuesin që ka mbyllur sezonin për shkak dëmtimi.

Ai shihet si pjesë e rëndësishme e ekipit kryeqytetas për sezonin e ardhshëm. “100 vite të lumtura dhe shumë suksese me fanelën e kuqe”, shkruhet në urimin e klubit të Partizanit.

[caption id="attachment_691200" align="alignnone" width="471"] Remzifaik Selmani[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga