Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

EKSKLUZIVE/ Një katërshe nga Fushë-Kruja gjykon ndeshjen Besëlidhja - Elbasani

Shkruar nga NEWSPORT

Elbasani do të luajë në transfertën lezhjane për tu përballur me Besëlidhjen në kuadër të raundit të parë të Kupës së Shqipërisë.

Një ndeshje ku padyshim favorit janë “Tigrat” e Nevil Dedes, por nënvlerësimi nga këta të fundit mund të sjellë dhe surpriza.

Për të gjykuar këtë ndeshje është vendosur një katërshe nga Fushë-Kruja siç është Ermal Gryka që do të jetë kryesori dhe asistentët e tij Endri Veseli edhe Orgest Loci, ndërsa arbitër i katërt do të jetë Blerim Ziri.

Arbitër Kryesor: Ermal Gryka (Fushë-Krujë)

Asistent 1: Endrit Veseli (Fushë-Krujë)

Asistent 2: Orgest Loci (Fushë-Krujë)

Arbitër i 4: Blerim Ziri (Fushë-Krujë)

[caption id="attachment_709600" align="alignnone" width="327"]Arbitri, Ermal Gryka Arbitri, Ermal Gryka[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga